FOTO: Raper se z legrace přestrojil za “babušku”. Z vtípku se okamžitě stal módní hit

Tohle nikdo nečekal! Když raper A$AP Rocky (30) minulý rok začal z legrace experimentovat s typickým babičkovským vzhledem, fanouškům to nejprve přišlo vtipné. Pak ale přišel zlom a z "babušky" je nyní nový celosvětový trend! Inspirovaly se slavné módní značky, celebrity i nadšenci. 

Když se řekne pánská móda, většina lidí si stále ještě představí hlavně kousky zdůrazňující mužnost bez většího množství jemných detailů. Tomu však může být dost dobře brzy konec a příkladem je i nejnovější trend, který do mužských šatníků přináší hedvábné šátky.

Může za to přitom někdo, od koho by to zřejmě nikdo nečekal. Stejně jako móda totiž i rapová kultura prochází neustálým vývojem a kde kdysi hlavní roli hrály gangy, drogy a trestná činnost, tam je dnes prostor překvapivě otevřený jemnosti.

Americký raper z New Yorku A$AP Rocky, vlastním jménem Rakim Mayers, totiž na scénu přinesl nový hit, po kterém teď všichni fanoušci šílí. A je jím hedvábný šátek elegantně omotaný kolem hlavy po vzoru našich babiček.

“Jen se snažím všechny povzbudit, aby nosili babušky. Hedvábný gang, hedvábné město,” nechal se raper slyšet na červeném koberci. Nedávno dokonce vydal novou skladbu s názvem Babushka.

A nový trend se skutečně výborně ujal. Mezi muži i ženami nejrůznějšího věku se šátek stává stále oblíbenějším doplňkem. Pozadu nezůstávají ani ty nejslavnější módní domy, které hedvábné kousky zařazují do svých kolekcí.

Je otázka, jak dlouho se babuška na výsluní udrží, zatím však namísto postupného upadání v zapomnění stále nabírá na své síle.

Galerie