GALERIE: Muž usnul v autě, lidé s pomocí photoshopu vymýšlejí, co prošvihnul

15. července 2018··Barbora Pisingerová

Zdroj: Bored Panda

Internet občas umí reagovat způsobem, který člověka vyvede z míry. Nikdy nevíte, na co na něm narazíte a o zábavu tu nebývá nouze. Své o tom ví mladá žena jménem Eria, která si s přítelem a několika přáteli vyrazila na roadtrip. Zatímco se všichni hlasitě bavili, dívčin partner dokázal usnout obzvlášť tvrdým spánkem. Internet si vzal do parády vzniknou fotografii a kreativci k ní přidali vtipná pozadí. 

Eria s přítelem a třemi přáteli vyrazili na dlouhou cestu. Dívčin partner ovšem na dlouhou dobu usnul a nic ho nedokázalo probudit. Hlasitý smích, řeč, ani hrboly na silnici. Pasažérům to přišlo velmi vtipné a kamaráda vyfotili. Eria potom přidala snímek na Facebook do jedné skupiny a požádala lidi, aby k fotce přidali vtipné pozadí.

“Došlo mi, že asi dostanu nějaké zajímavé odpovědi. Netušila jsem ale, jak moc! Neměla jsem ponětí o tom, jaký to způsobí poprask. Byla jsem úplně ohromená kreativitou všech lidí a spoluprácí, která se odehrávala v komentářích mezi neznámými lidmi,” svěřila žena serveru Bored Panda. Na výsledek se podívejte sami!

- další články