Mladík se chce stát mořskou pannou: Utratil již desítky tisíc korun!

Spoustu dětí alespoň jednou napadne, jaké by to asi bylo, kdybychom žili jako mořské panny v moři. Většina z nás však zůstane jen u představ. Ne však čtyřiadvacetiletý Christian Riel. Američan již utratil více než 30 tisíc korun, aby se stal skutečným mořským mužem.

Když Christian Riel z Floridy jako malé dítě viděl Disneyovku o malé mořské víle, okamžitě zatoužil stát se mořským mužem. Na rozdíl od spousty dalších dětí však z toho přání nevyrostl a v době, kdy oslavil své 24. narozeniny stihl utratit již v přepočtu 32 500 korun za svou proměnu.

Mladý Američan si pořídil speciální ocas podle vlastního návrhu a nosí ho prý kdykoliv, kdy má příležitost. To znamená do vany, do bazénu a když to jde, rád si s ním zaplave i v otevřeném moři. Podle Reila je plavání s tímto ocasem mnohem rychlejší a dodává mu úžasný pocit svobody.

Díky sociálním sítím nalezl mladík celou komunitu dalších lidí, kteří sdílí jeho neobvyklou zálibu a společně se ve svém snu podporují. Také díky nim si prý uvědomil, jak hluboce miluje moře a rozhodl se naplno oddat svému nevšednímu životnímu stylu.

Galerie