PORADNA FREKVENCE 1: Džíny do lednice? Jasně a ještě dalších 8 věcí

Že do lednice nepatří nic jiného než potraviny? Tak to se pletete. Pokud ještě nedáváte polštář na mrazák, tak to rychle napravte.

Sýr, vajíčka, máslo, pomerančový džus, polštář – něco vám tu nesedí? Asi ten polštář. Ale on do seznamu věcí z ledničky patří. Nevěříte. Tak si přečtěte, co všechno se vyplatí dávat do ledničky nebo mrazáku.

Polštáře, květiny a obálky na dopisy

Taky se divíte, jak je možné, že v květinářství vypadají květiny vždycky tak svěží? Aby ne, bydlí totiž v lednici. Pokud máte řezané květiny, které chcete naaranžovat až později, dejte je s klidem do ledničky.

Skvělý tip pro horké noci: Dejte si polštář v igelitovém pytli pár hodin před spaním do lednice. A je to!

Znáte to, sotva zalepíte obálku, zjistíte, že jste do ní něco zapomněli dát. A novou nemáte. Tak šup s dopisem do mrazáku, po chvíli lepicí proužek v pohodě rozlepíte a znovu zalepíte.

Silonky, džíny a oblečení ozdobené žvejkou

Pokud si dámy uloží na noc (v plastovém sáčku) drahé a jemné punčošky do lednice, budou zase v perfektním stavu. Chlad pomáhá jemným vláknům obnovit pevnost, tím se snižuje riziko klasického oka na punčoše.

Také džíny reagují na chlad pozitivně. Pokud máte pocit, že u vašich oblíbených džínů začínají řídnout kolena, dejte je občas na noc do lednice.

Žvýkačka se ocitne na oblečení raz dva. Stačí chvilka nepozornosti a už na ní sedíte. Není nic jednoduššího, než dát oblečení do mrazáku. Za pár hodin odloupnete žvýkačku i těch nejjemnějších látek.

Kosmetika

Oční linky, oční krém, lak na nehty. Tak těm vyhraďte v lednici stálé místo. Díky chladu zůstane měkká barevná část očních linek hezky tvrdá a při líčení je práce preciznější.

Od očního krému očekáváme, že nás zbaví kruhů a prapodivných pytlíků pod očima. A to se krému povede mnohem lépe, když je vychlazený. To samé platí i pro hydratační krémy, pleť bude po studeném krému zářivější.

Lak na nehty vydrží v ledničce v dobré kondici měsíce (ale co, i roky!). Zachovají si své perfektní krycí vlastnosti a trvanlivost.  

 

PORADNA FREKVENCE 1: Ty nejlepší domácí omlazovací triky

PORADNA FREKVENCE 1: Pět bláznivých dietních triků, které fungují