Program a výsledky MS 2016 v hokeji

Základní skupiny

PÁTEK 6. KVĚTNA
Švédsko – Lotyšsko skupina A 2:1P
USA – Kanada skupina B 1:5
ČESKO – Rusko skupina A 3:0
Finsko – Bělorusko skupina B 6:2
SOBOTA 7. KVĚTNA
Švýcarsko – Kazachstán skupina A 2:3sn
Slovensko – Maďarsko skupina B 4:1
Norsko – Dánsko skupina A 0:3
Francie – Německo Skupina B  3:2sn
Lotyšsko – ČESKO skupina A 3:4sn
Běloursko – USA skupina B 3:6

 

NEDĚLE 8. KVĚTNA
Kazachstán – Rusko skupina A 4:6
Maďarsko – Kanada skupina B 1:7
Norsko – Švýcarsko skupina A 4:3P
Finsko – Německo skupina B 5:1
Švédsko – Dánsko skupina A 5:2
Francie – Slovensko skupina B 1:5

 

PONDĚLÍ 9. KVĚTNA
Lotyšsko – Rusko skupina A 0:4
Bělorusko – Kanada skupina B 0:8
Švédsko – ČESKO skupina A 2:4
Finsko – USA skupina B 3:2

 

ÚTERÝ 10. KVĚTNA
Švýcarsko – Dánsko skupina A 3:2P
Slovensko – Německo skupina B 1:5
Kazachstán – Norsko skupina A 2:4
Maďarsko – Francie skupina B 2:6

 

STŘEDA 11. KVĚTNA
Švýcarsko – Lotyšsko skupina A 5:4
Slovensko – Bělorusko skupina B 2:4
Švédsko – Kazachstán skupina A 7:3
Finsko – Maďarsko skupina B 3:0

 

ČTVRTEK 12. KVĚTNA
ČESKO – Norsko skupina A 7:0
USA – Francie skupina B 4:0
Rusko – Dánsko skupina A 10:1
Kanada – Německo skupina B 5:2

 

PÁTEK 13. KVĚTNA
ČESKO – Kazachstán skupina A 3:1
USA – Maďarsko skupina B 5:1
Dánsko – Lotyšsko skupina A 3:2sn
Německo – Bělorusko skupina B

5:2

SOBOTA 14. KVĚTNA

Norsko – Švédsko skupina A 2:3
Francie – Finsko skupina B 1:3
Rusko – Švýcarsko skupina A 5:1
Maďarsko – Bělorusko skupina B 5:2
Kazachstán – Lotyšsko skupina A 1:2
Kanada – Slovensko skupina B 5:0
NEDĚLE 15. KVĚTNA
Dánsko – ČESKO skupina A 1:2sn
Německo – USA skupina B 3:2
Švýcarsko – Švédsko skupina A 2:3sn
Slovensko – Finsko skupina B 0:5
PONDĚLÍ 16. KVĚTNA
Rusko – Norsko skupina A 3:0
Kanada – Francie skupina B 4:0
Dánsko – Kazachstán skupina A 4:1
Německo – Maďarsko skupina B 4:2
ÚTERÝ 17. KVĚTNA
ČESKO – Švýcarsko skupina A 5:4
USA – Slovensko skupina B 2:3P
Lotyšsko – Norsko skupina A 1:3
Bělorusko – Francie skupina B 3:0
Rusko – Švédsko skupina A 4:1
Kanada – Finsko skupina B 0:4

Tabulka skupiny A:

 

1. Česko 7 5 1 1 0 27:12 18
2. Rusko 7 6 0 0 1 32:10 18
3. Švédsko 7 3 2 0 2 23:18 13
4. Dánsko 7 2 2 1 2 17:22 11
5. Norsko 7 2 1 0 4 13:22 8
6. Švýcarsko 7 1 1 3 2 20:26 8
7. Lotyšsko 7 1 0 3 3 13:22 6
8. Kazachstán 7 0 1 0 6 15:28 2

Tabulka skupiny B:

 

1. Finsko 7 7 0 0 0 29:6 21
2. Kanada 7 6 0 0 1 34:8 18
3. Německo 7 4 0 1 2 22:20 13
4. USA 7 3 0 1 3 22:18 10
5. Slovensko 7 2 1 0 4 15:23 8
6. Bělorusko 7 2 0 0 5 16:32 6
7. Francie 7 1 1 0 5 11:23 5
8. Maďarsko 7 1 0 0 6 12:31 3

Play-off

ČTVRTEK 19. KVĚTNA
ČTVRFINÁLE
Česko – USA Moskva 1:2sn 
Finsko – Dánsko Petrohrad 5:1 
Rusko – Německo Moskva 4:1 
Kanada – Švédsko Petrohrad 6:0 

 

SOBOTA 21. KVĚTNA
SEMIFINÁLE
Finsko – Rusko Moskva 3:1 
Kanada – USA   Moskva 4:3 

NEDĚLE 22. KVĚTNA
O BRONZ
Rusko – USA Moskva 7:2
FINÁLE
Finsko – Kanada Moskva 0:2