Muž se našel na dětské fotce své přítelkyně, v té době o sobě nevěděli

O tom, zda náhody existují, či je náš osud psán ve hvězdách, se diskutuje často. Nejčastěji však tato otázka musela padnout u této zasnoubené dvojice.

Pro Veronu Koliqi a Miranda Buzaku to byl další průměrný večer, který ničím nevybočoval z normálu. Pak si ale začali prohlížet fotky z dětství a nevěřili vlastním očím! Dívka, původem z Kosova, navštívila jako malá Černou Horu s rodiči. Na pláži u moře museli samozřejmě pořídit povinnou fotku z dovolené. V té době jí bylo 10 let a ještě netušila, že pár metrů za ní leží její vyvolený na lehátku, jak informoval deník Independent.

“Fotku jsme pořádně zanalyzovali a usoudili jsme, že to musí být on. Připadalo mu divné, že má ten kluk stejné plavky a při bližším přezkoumání uznal, že to opravdu musí být on,” řekla Verona.

Dvojici se samozřejmě vůbec nechtělo věřit, že by něco takového bylo skutečně možné. Jaká je pravděpodobnost, že by se dva lidé potkali jako děti na dovolené, skončili na stejné fotce a o 10 let později spolu začali chodit? Rodiče snoubence však potvrdili, že se v tomto roce na pláži skutečně slunili.