Takhle vypadá šestý měsíc? Těhotná studentka čelí nenávistným komentářům kvůli své postavě

Osmnáctiletá dívka Reanna Stephens z jižní Kalifornie na sociálních sítích oznámila, že je těhotná. Na to ale lidé reagovali poněkud skepticky. Proč? Přes to, že je Reanna údajně v šestém měsíci, není vidět ani náznak těhotenského bříška.

Reanna tvrdí, že ji několikrát denně někdo označí za anorektičku kvůli její postavě. Lidé, kteří ji takto osočují, se většinou obávají o zdraví nenarozeného dítěte, které v sobě Reanna nosí.

Tyto komentáře se mě docela dotýkají. Snažím se zůstat v klidu, protože vím, že já i moje dítě jsme naprosto v pořádku,“ osvětlila studentka. „Místo toho, aby mně lidé chválili mé vypracované bříško, se mě ptají, jestli to nepřeháním s anorexií.

Záležitost se stala diskutovanou natolik, že někteří lidé Reannu označili za lhářku a dokonce tvrdí, že si celé těhotenství vymyslela kvůli pozornosti.

Lidé se mě ptají, jestli si to nevymýšlím. Ptají se, jestli je moje děťátko v pořádku. Neustále dodávají, že bych měla začít jíst. Přitom nikdo z nich netuší, jakou dietu držím a jaký vedu život. Šest let jsem dělala různá bojová umění. Dělala jsem box, kickbox, jujitsu, kruhové tréninky a cvičení s činkami společně s jógou a běháním. Teď dělám jen jógu a běhám. To je ten pravý důvod, proč jsem tak hubená,“ pokračovala Stephensová. „Také jím jen veganskou stravu, nejím žádné zvířecí produkty a vyhýbám se nezdravým jídlům.

Naštěstí za Reannou stojí ohromná podpora. Její matka se totiž nacházela v podobné situaci, když ji čekala.

Moje dítě se perfektně vyvíjí každý měsíc a je stejně velké, jako kterékoliv jiné. Nic mu není a je zdravé,“ dodala Reanna.

Pro ty, kteří pochybují o těhotenství mladé dívky, zbývá jen jedno. Budou si muset počkat ještě pár měsíců, až vyjde pravda najevo. Mezitím jí uživatelé přejí hodně štěstí a hlavně pevné nervy.

Galerie