Asterová k rozchodu Kubišové s manažerem: Zaříznul turné Golden Kids Hein?

K rozchodu zpěvačky Marty Kubišové (76) se svým dlouholetým manažerem Milanem Heinem (72) se tvrdě vyjádřila herečka Jitka Asterová (59), která má podle informací médií s ředitelem Divadla Ungelt také své zkušenosti.

Kubišová s Heinem utla spolupráci kvůli ekonomických rozporům. Po letech odhalila, že zatímco jí vyplácel malé honoráře, sám si nechával větší částky. “Ten důvod mne překvapil, ta podstata mne nepřekvapila vůbec, naopak jsem to předvídala. Jakmile spolu začali,” prohlásila herečka Jitka Asterová (59). “Vůbec bych se nedivila, že za zrušeným toho turné Golden Kids před 10 lety stál Milan Hein,” připomněla kauzu, která skončila u soudu.

Paní Marta do loňského roku vystupovala v Divadle Ungelt, následně ukončila kariéru a tím jsme dál v pracovních plánech nepokračovali. Žádný rozchod ve zlém,” komentoval v závěru listopadu informace, které se objevily v médiích Milan Hein.

Kubišová ještě na podzim neměla problém o rozchodu se svým manažerem s kolegy a spolupracovníky mluvit, navenek teď ale tvrdí: “Nechci nic komentovat, protože držím slovo, které jsme si dali!”