Helena Vondráčková zvítězila před lety ve Slavíku, cenu ale nedostala, tvrdí její management

Do aktuální kauzy kolem Českého slavíka vstoupil také management Heleny Vondráčkové. Nazval anketu podvodnou a prohlásil, že se o tom v minulosti sám přesvědčil.

„Dostali jsme důkazy, že paní Vondráčková před lety v anketě zvítězila, ale pořadatel nakonec v daném roce přisoudil vítězství jiné zpěvačce. Proto tuto podvodnou anketu více jak 10 let bojkotujeme,“ prohlásil na rádiu Frekvence 1 manažer Vondráčkové a jednatel agentury MM Praha Martin Michal.

Přesný rok, kdy k tomuto mělo dojít, ale nespecifikoval. „Myslím si, že Český slavík už dávno neměl existovat. Nesolidní jednání ze strany pořádající agentury se jen tak nevidí,“ dodal. „Tato agentura kašle na hlasy od fanoušků a dělá si, co chce. Tato agentura kašle na osobností práva, práva k ochranné známce, dělá si s hlasy a umělci, co chce, jako by jim patřili… A to v této době nepřípustné,“ dodal.

Šéf pořádající agentury Musica Bohemica Jaroslav Těšínský žádost o rozhovor, v němž mohl slova agentury zastupující Helenu Vondráčkovou okomentovat, odmítl.