Nudista v Berlíně honil divočáka, utekl mu s laptopem

 Sociální sítě se baví fotografiemi zachycující neobvyklou honičku: nudista se u berlínského jezera Teufelssee pustil za divočákem, který mu utekl s jeho laptopem. Snímky na facebooku zveřejnila jedna z přítomných rekreantek. Nudista jí k tomu dal svolení, celou situaci považoval za zábavnou, píše server BBC.

“Dal do toho všechno,” okomentovala autorka fotek naháčův sportovní výkon. “Fotky jsem tomu muži ukázala, od srdce se jim zasmál a dovolil mi je uveřejnit,” dodala.

Die Natur schlägt zurück! Wildschweinjagd am Teufelssee!In der gelben Tüte ist der Laptop des Mannes, deshalb gab er…

Zveřejnil(a) Adele Landauer dne Středa 5. srpna 2020

Bachyně a její dvě mláďata na pláži na západním okraji Berlína nejdříve muži snědly pizzu schovanou v batohu, a pak se podle rekreantky začaly poohlížet “po dezertu”.

“Našly žlutou igelitku a rozhodly se, že ji odnesou,” popsala žena situaci. Majitel tašky, který se v tu chvíli koupal, si pak uvědomil, že si divočák v tlamě odnáší jeho tašku s laptopem. Následně se za bachyní rozeběhl, což pobavilo přihlížející.

Divoká zvířata se do velkých měst začala vracet během karantény zavedené kvůli pandemii covidu-19. Divoká prasata se již zabydlela na některých berlínských předměstích a podobné je to například s liškami, píše BBC.