Opilá matka nadýchala 3,7 promile! S kočárkem padala na chodník

V pátek odpoledne si kolemjdoucí v Praze v Pavelkově ulici všimla silně opilé ženy, která tlačila kočárek. Matka nebyla schopná se ani udržet na nohou a s kočárkem několikrát spadla na chodník, proto kolemjdoucí žena raději zavolala policii.

Z matky tlačící kočárek na Praze 12 byl silně cítit alkohol a nedokázala se ani udržet na svých nohách. Podle svědkyně se dokonce několikrát svalila na chodník, a to i s kočárkem. Navzdory odpoledním hodinám nebyla žena absolutně schopna fungovat, natož postarat se o své malé dítě. Kvůli obavě o osud ženina dítěte se také svědkyně rozhodla zavolat k matce policii.

Když strážníci dorazili, zjistili, že situaci skutečně nelze brát na lehkou váhu. Matka čpěla alkoholem a na dotazy nedokázala ani odpovědět, jen nesrozumitelně artikulovala a pokoušela se udržet balanc. Při dechové zkoušce žena nadýchala neuvěřitelných 3,7 promile.

Žena byla posléze i s dítětem převezena do nemocnice. Případem se dále zabývá policie a pracovníci odboru sociálně právní ochrany dětí.