Policie našla dívku ze Strakonic, po níž pátrala

Jihočeská policie pátrá po patnáctileté dívce ze Strakonic, která se v noci na dnešek nevrátila domů. Do pátrací akce se zapojil i vrtulník. Policie vyhlásila pátrání na základě žádosti rodičů, informace přijme na lince 158. ČTK to dnes řekl jihočeský policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Jihočeská policie našla patnáctiletou dívku ze Strakonic, která se v noci na dnešek nevrátila domů. Dívka je v pořádku. Do pátrací akce se zapojil i vrtulník. Policie vyhlásila pátrání na základě žádosti rodičů. ČTK to dnes řekl jihočeský policejní mluvčí Miroslav Doubek. “Našli ji policisté, byla nalezena ve Strakonicích. Je v pořádku, předaná rodičům, pátrání odvoláváme,” řekl Doubek.

Bližší okolnosti policie vyšetřuje a vzhledem k věku dívky je nebude zveřejňovat. Patnáctiletá dívka byla v noci na dnešek na diskotéce v obci Cehnice na Strakonicku. Kolem dnešních 9:00 byla v obci Paračov, odkud v tu dobu podle svědectví odešla. Od té doby o sobě nepodala žádné informace a do svého bydliště ve Strakonicích se nevrátila. Její mobilní telefon byl nedostupný. Policie nasadila do pátrací akce veškeré dostupné policisty a techniku. V okolních obcích vyhlásil pátrání místní rozhlas.

Zdroj: ČTK