Tragický konec milostného trojúhelníku! Muž zavraždil manžela své milenky

3. července 2018·Zprávy·Lukáš Vaněk

Foto: Shutterstock

Milostný trojúhelník skončil o víkendu v Brně vraždou. Policie z ní obvinila sedmatřicetiletého muže. Podle kriminalistů pobodal o rok staršího manžela své milenky. Důvodem bylo to, že žena poměr s milencem ukončila. Byla s ním přitom těhotná. ČTK to řekl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Napadený muž zraněním v nemocnici podlehl. Pachateli hrozí až dvacetileté vězení. Kriminalisté podali státnímu zástupci podnět, aby soudu navrhl vzetí do vazby.

Podle Maláška byl případ klasickým milostným trojúhelníkem. V něm žila žena s manželem, přitom udržovala poměr s dalším mužem, s nímž otěhotněla. Vztah s ním ale ukončila. “Rozpoložení po ukončeném nemanželském vztahu sedmatřicetiletý muž v neděli neunesl. Vyrazil tedy do ubytovny v Židenicích, kde žila jeho už bývalá o pět let mladší přítelkyně se svým manželem. Dostal se do jejich pokoje a přineseným nožem s patnácticentimetrovou čepelí začal na posteli ležícího muže bodat do zad a do břicha před očima jeho manželky,” popsal Malášek.

Kvůli křiku přiběhl nájemník z vedlejšího pokoje, který útočníkovi vyrazil nůž z ruky. “I tak stačil agresor oběti způsobit řadu bodných a bodnořezných zranění, kterým muž později v nemocnici podlehl. Pachatel pak vyskočil z okna a utekl,” řekl Malášek.

Policisté ho vypátrali druhý den v Brně v bytě u příbuzných. “V prvním výslechu přiznal, že neunesl ukončený milostný poměr, během kterého žena otěhotněla. Svou oběť několik dní předtím už jednou verbálně a fyzicky napadl,” dodal Malášek. Podle něj musí pachatel počítat s trestem od 12 do 20 let. Na jižní Moravě je to letošní šestá vražda. Všechny policie objasnila.

Zdroj: ČTK

Zprávy - další články