7. srpna 2015·Zprávy·Redakce

Neskutečný zápas sehráli včera fotbalisté slovenského týmu MŠK Žilina. O postupu do play off Evropské ligy totiž rozhodli v poslední vteřině zápasu!

Neuvěřitelnou vrtkavost štěstěny zažili fotbalisté Žiliny v odvetném utkání předkola Evropské ligy s ukrajinským celkem Vorskla Poltava! Doma vyhráli 2:0 a v 90. minutě odvety na ukrajinské půdě už pomalu oslavovali postup, jenže… V nastaveném čase skóroval Tkačuk a zápas musel do prodloužení.

A aby toho nebylo málo, tak ve 101. minutě rozhodčí nařídil proti slovenskému klubu penaltu, kterou Tursunov proměnil a Ukrajinci začali slavit. Ani tehdy však drama nekončilo. V prodloužení se nastavovala jen minuta, ovšem William dokázal za Žilinu skórovat v poslední vteřině!