Vítězkou StarDance se stala Veronika Khek Kubařová! Finále 10. řady sledovalo 1,5 milionu lidí

Tak už i desátá řada oblíbené taneční soutěže StarDance zná svého vítěze - stala se jím herečka Veronika Khek Kubařová (32), která tančila s Dominikem Vodičkou (23). Na druhém místě se umístil Matouš Ruml (34) s Natálií Otáhalovou a na třetím Jakub Vágner (37) s Michaelou Novákovou.

Jubilejní desátá řada StarDance skončila a výhru si odnesla herečka Veronika Khek Kubařová. Ta spolu se svým tanečním partnerem Dominikem Vodičkou spolehlivě dojala všechny přítomné.

“Já se dojímám málokdy, ale tohle bylo opravdu krásný. Po mojí přítelkyni a řediteli Dvořákovi (ředitel České televize) je to nejkrásnější věc, jakou jsem tu kdy viděl,” okomentoval výkon Kubařové Richard Genzer poté, co tančila, recitovala a zpívala píseň Potměšilý host Hany Hegerové. Podle Jana Tománka mělo jít dokonce o nejlepší freestyle v dějinách soutěže. Vítězná dvojice předvedla také rumbu, tango a scénický tanec.

 

Těsně za Kubařovou skončil herec Matouš Ruml, který tančil s Natálií Otáhalovou a na třetím místě se umístili rybář Jakub Vágner s tanečnicí Michaelou Novákovou.

Finálový večer přitom zcela ovládl sobotní televizní vysílání. Poslední taneční vystoupení sledovalo podle webu MediaGuru 1,53 milionu diváků starších 15 let. Vyhlašování vítězů přitom přitáhlo ještě více fanoušků – výsledky živě sledovalo 1,6 milionu lidí.