VIDEO: Blondýna Miluška Bittnerová setřela Krause v jeho televizní show!

Tímhle hostem si moderátor rádia Frekvence 1 Jan Kraus zavařil! Do své show na Primě si totiž pozval Milušku Bittnerovou (40), se kterou u nás moderuje. A vnadná herečka ho před kamerami pořádně vypekla. 

Do středeční show totiž přivezla dárek panu Odvárkovi, což je Krausův pravidelný divák v sále. “Přijela jsem zrovna od rodičů z Hořic. A zatímco vám jsem dovezla domácí zavařované okurky, jelikož po trubičkách byste mi zkornatěl, tak pro pana Odvárku trubičky mám,” smála se Miluška. “Kdyžtak já můžu vypadnout, jestli chcete,” reagoval na to s ironií sobě vlastní Kraus, když Bittnerová předávala dárek jeho příznivci.

Krause pak šokovala prohlášením, že je nejideálnější muž na světě. “Po 2,5 měsících, co spolu na Frekvenci 1 vysíláme pořad Kraus a blondýna, jsem to pochopila. On mi říká do sluchátek, že paní Ivanka pláče štěstí každým dnem,” práskla na moderátora. “Říkal jsem pravdu, v tomhle lhát neumím. Jsem romantik,” šklebil se Kraus. “Jakou drogu nejčastěji užíváte, Miluško?,” odboural pak na několik minut svoji kolegyni moderátor.