Soutěž pro školy a školky o svačinku od Bobíka!


Soutěž byla ukončena.

Sotva nám začal nový školní rok. Děti se vracejí do školních lavic a ty nejmenší do školek. Proto tu máme soutěž, ve které vyhrávají právě děti. Soutěžíme totiž o svačinku od Bobíka do škol a školek. Udělejme radost dětem.

Jak vyhrát? Napište nám přes soutěžní formulář, proč právě vaše škola, nebo školka, by měla vyhrát svačinky od Bobíka. Vybereme 5 nejoriginálnějších odpovědí a ty odměníme.

Vítězům pak přiveze svačinku přímo moderátor Frekvence 1 a výhru předá. A proč soutěžit právě o svačinku od Bobíka?

Je to plnohodnotná svačinka. Vyrábí se výlučně z českého čerstvého mléka od lokálních zemědělců, ze kterého je následně získávána poctivá smetana a tvaroh. Bobík smetanový krém je zcela bez éček, a tak je ideální svačinou pro vaše děti. Tento plnohodnotný výrobek zajistí, že budou mít vždy dostatek energie.

Tak neváhejte a zapojte se do soutěže. Hodně štěstí!

O společnosti:

Bohušovická mlékárna je jednou z nejstarších českých mlékáren. Byla založena v roce 1901 a v průběhu celého staletí prošla řadou modernizací. Svými produkty úspěšně zásobuje jak tuzemský, tak zahraniční trh. V Česku a na Slovensku je známá především sortimentem smetanových krémů Bobík, zakysaných smetan Bohunka, smetan do kávy a kondenzovaných mlék Kapucín. Jako první přinesla na český trh tradiční islandský zakysaný mléčný výrobek SKYR, který je populární po celém světě.

Pro více informací se podívejte na webové stránky.