Vyhledávání
Zavřít
Hokejisté uzavřeli soupisku. Posledním do party je obránce Zámorský

16. května 2016·
Poslední místo na soupisce hokejové reprezentace na mistrovství světa zaplní obránce Petr Zámorský. Vedení týmu mu dalo přednost před Adamem Poláškem, který dnes odletí domů stejně jako útočník Dominik Kubalík.
Třiadvacetiletý Zámorský se představí na druhém MS v kariéře. Před dvěma lety startoval v Minsku, kde český tým skončil čtvrtý. Sparťan Polášek a Kubalík z Plzně se premiérového startu na velké mezinárodní akci nedočkají.
Trenér Vladimír Vůjtek bude mít pro poslední zápas v základní skupině proti Švýcarsku a následné play off k dispozici tři brankáře, osm obránců a čtrnáct útočníků.
Vybíráme pro vás
Smutné osudy dětských hvězd! Panettiere trápily deprese, Radcliffe bojoval s alkoholem
Přečíst článek →
Hokejisté poprvé na šampionátu prohráli! Podlehli Dánsku 1:2 po nájezdech
Tipujte zápasy hokejového MS a vyhrávejte ceny!
Výsledky a tabulky mistrovství světa
Související články
Nejčtenější v rubrice Zprávy
1Nejčastější dotaz turistů: Musím mít do Chorvatska pas, nebo stačí občanský průkaz?2Trump chce přemalovat historickou budovu. Odpůrci míří znovu k soudu3Hynek Kmoníček končí ve funkci poradce pro národní bezpečnost. Vláda projednala jeho rezignaci4Filip Turek si kvůli nehodě najal známého advokáta. Ve hře je i jeho politická budoucnost
Pokračujte v rubrice





