Máme to! Česko na MS v hokeji porazilo USA 1:0. Gratulujeme!

23. května 2024·Sport·Matěj Kašpar

(Foto: Profimedia)

Světový šampionát v ledním hokeji pokračuje a čeští hokejisté se dnes utkali s USA. Zápas začal zajímavě, ale nakonec první třetina skončila bez branky. To se v druhé třetině změnilo, když Pavel Zacha odrazil Špačkovu ránu do branky konkurenčního týmu. Česko se dostalo do vedení 1:0 nad USA. Zbytek druhé třetiny zůstal bez změny. Oba dva týmy nastoupily do třetí třetiny s odhodláním vyhrát, ale byl to právě český tým, který nakonec vítězství dotáhl do konce s výsledkem 1:0 nad USA.

Průběh zápasu Česko – USA

První třetina u konce – Mnoho šancí bodovat, ale nakonec první třetina končí bez branky.

Česko ve vedení – Špaček posílá ránu z modré čáry, kterou Pavel Zacha odráží do branky protějšího týmu. Česko vede 1:0 nad USA.

Druhá třetina je u konce – Česko vede ke konci druhé třetina 1:0 nad USA.

Obhájili jsme to – A je to tam! Čeští hokejisté nezklamali, předvedli úctyhodný výkon a porazili USA 1:0.

Česko vyhrálo nad USA s výsledkem 1:0 a postoupilo do semifinále. GRATULEJEME!