FOTO: Pravý Jim Carrey se vyjádřil k českému dvojníkovi! Co řekl?

24. února 2015·Celebrity·Luboš Procházka

Dalo se to čekat! Pravý herec Jim Carrey se vyjádřil k Českému lvu, na kterém vystoupil jeho dvojník a pořadatelé pak tvrdil, že to byl skutečný Jim. Přečtěte si, co napsal na sociální síti.

„Koukejte, jsem zajímavější než Oscaři, zatímco se válím na gauči a cpu se chipsy,“ reagoval skutečný Jim Carrey na Twitteru.

A co ke kauze konečně prohlásilo vedení Českých lvů? Přečtěte si to:

Vážení diváci 22. Českého lva,
dovolujeme si Vám oznámit, že jsme se stali terčem kolosálně propracovaného podvodu, či řekněme kanadského žertíku. A to až tak dokonalého, že by se dal snadno přirovnat ke známému prodeji hradu Karlštejn důvěřivým Američanům.
Prolnutí se Jima Carreyho na podiu v Rudolfinu námi rozhodně nebylo plánováno jako podvod. Dokonalá komunikace s domnělou produkcí hollywoodského herce, jeho agentem, přítomnost doprovodu bodyguardů a tlumočnice a celá příprava jeho vystoupení probíhala naprosto na profesionální úrovni. Nic nenaznačovalo tomu, že by se jednalo o takto dokonalý úskok. Za přítomnost falešného Jima jsme nezaplatili ani korunu a vlastně se podivujeme tomu, že někdo peněz nelitoval a celou tuto komedii, hodnou Andyho Kaufmana, kterého skutečný Carrey hrál ve filmu Muž na měsíci, investoval.
Omlouváme se tímto všem divákům, členům České filmové a televizní akademie, partnerům Českého lva a zvláště České televizi, která naše tvrzení vzala za své a mediálně ho prezentovala.
Mrzí nás, že jsme Vás uvedli v omyl, ale nebylo to ve zlé vůli. Nikdo z nás nelhal, protože jsme byli po pravdě dokonale a profesionálně napáleni! Což nás pobavilo a pokud Vás to neurazilo, můžete se smát s námi a nebo nám! Ať žije 23. Český lev!
P.S.: A slibujeme Vám, že příště bude Lev bez zahraniční hvězdy! (Leda, že by přislíbil účast Elvis Presley.)

Dvojníka herce Jima Carreyho Hariho Zinhasoviče hostil ve studiu rádia Frekvence 1 Ruda z Ostravy.

Čtěte více: AUDIO Dvojník Jima Carreyho: Líčili mě tři hodiny! A konfety jsem měl střelit do Výborné

Celebrity - další články