Penny a Leonard navždy? Kaley Cuoco pobavila fanoušky vtipným postem

Herečka Kaley Cuoco (34) známá především jako Penny ze seriálu Teorie velkého třesku si na sociálních sítích rýpla do hereckého kolegy Johnyho Galeckiho (44). S fanoušky se totiž podělila o své nejúspěšnější příspěvky roku 2019, jenže na většině z nich byl právě Johny.

Hereckou dvojici Kaley Cuoco a Johnyho Galeckiho pojí opravdu hodně. Již dvanáct let spolu účinkují v oblíbeném seriálu Teorie velkého třesku a několik let tvořili dokonce pár. I po rozchodu ale zůstali přátelé a dokazují to i hereččiny sociální sítě.

Cuoco, která má na svém Instagramu skoro šest milionů sledujících, je na internetu velice aktivní. A právě na řadě fotek, které sdílí, jsou i její herečtí kolegové a obzvlášť Galecki. Když se pak na Nový rok podělila s fanoušky o své nejúspěšnější příspěvky z roku 2019, musela konstatovat, že na většině z nich je s Johnym.

“Musím se přiznat, zdá se, že všem se líbily moje příspěvky z Teorie velkého třesku, včetně spousty fotek s Johnym Galeckim. Uh, neříkejte mu to,” napsala herečka k výběru fotografií, na kterém opravdu hodně figuruje i její kolega.

“Další z nejoblíbenějších je fotka, jak si domů odvážíme Borůvku a jedny z nejúžasnějších šatů, co jsem měla loni na Zlatých glóbech,” pokračovala Cuoco ve výčtu.

“Mám za sebou hodně let neustálého snažení, ale tohle nebyl jeden z nich. Jsem supervděčná za všechno, co se loni stalo. Kariéra, rodina, nejlepší přátelé, spousta čtyřnových stvoření a nejlepší manžel pod sluncem,” svěřila se Cuoco, která se loni v červenci vdala za žokeje a miliardářského dědice Karla Cooka.

Na příspěvek zareagoval i sám Galecki. “Víš o tom, že umím číst?” vzkázal kolegyni. A komentář si neodpustila ani hereččina sestra, taktéž herečka Briana Cuoco (31). “Divné. Na žádné z nich nejsem,” postěžovala si z legrace. “To mě upřímně moc nepřekvapuje,” vrátila jí Kaley rýpanec.

Představitelé seriálových manželů Penny a Leonarda Hofstedterových udržovali několik let vztah i ve skutečnosti. Úzkostlivě ho ale tajili a všechno vyšlo najevo až po rozchodu. Podle herců se jim i díky společné práci podařilo zůstat dobrými přáteli.

Galerie