DVOJICE DNE: Krasavec se přestěhoval ke staré sousedce, která trpí leukémií! Jejich soužití dojímá

Mladý herec a osmadevadesátiletá babička, která trpí leukémií, jsou netradiční, ale zároveň nerozlučná dvojice. Pohledný Chris Salvatore by mohl mít za spolubydlící tisíce mladých žen, které by mu za nájem klidně platily dvojnásobek běžného nájmu. Chris si ale vybral Normu.

Norma a Chris nejsou příbuzní, ale přesto žijí pod jednou střechou. Jsou si blízcí jako vnuk a oblíbená babička. Znají se přes pět let. Nejdříve byli jen sousedé, kteří spolu promluví pár slov na schodech, pak se začali navštěvovat a vzniklo mezi nimi přátelství.

 

I hope this little update will bring some sunshine to your rainy day here in La. We are reaching the 2 month mark since my neighbor Norma has come home from the hospital and I am so happy to share that she is continuing to prove the doctors and nurses wrong by continuing to THRIVE! To prolong the remaining funds to prevent her from having to be moved into a county facility, Norma and I have decided to move her into my apartment across the hall where she now has her own beautiful room and bathroom! She loves it! I do most of my work at home so I am here most of the time to care for her so it only made sense to the both of us. She is my adopted grandmother and I am her grandson she never had. 🙂 We will still have caregivers coming in to care for her as well as her weekly hospice visits from the nurses and doctors. I just wanted to let you all know Norma loves reading your comments and I seriously think all the support and love is keeping her healthy. Now who wants to come to dinner? ?#myneighbornorma… I mean #myroomatenorma ?

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Salvatore (@chrissalvatore),

Když stará paní dostala zápal plic, musela na dva měsíce do nemocnice, kam ji mladý kamarád chodil samozřejmě navštěvovat. Pak ale byla tak slabá, že už nemohla žít sama. Chris se tedy rozhodl, že si odpočine od kariéry herce v LA, nastěhuje se ke stařence a bude se o ni starat.

In this moment, time stands as still as it can be #myneighbornorma please send ??

Video zveřejněné uživatelem Chris Salvatore (@chrissalvatore),

Norma je prý drzá a tvrdohlavá a oba si spolu užijí mnoho srandy. A co dělají celé dny? Dívají se na zprávy, pijí šampaňské a jí arašídy. Co taky jiného, že? Svoje soužití sdílí Chris na Instagramu.

 

Back together at last! Celebrating Norma’s homecoming! ?#myneighbornorma ????

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Salvatore (@chrissalvatore),

 

Sipping wine and cracking jokes at 89 ❤️ #myneighbornorma

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Salvatore (@chrissalvatore),