GALERIE: Ve třinácti letech jí lékaři sdělili děsivou diagnózu. Mladá žena je důkazem, že krása pramení z osobnosti

28. listopadu 2017·Články·Redakce

Intagram/LaurenNeate

Bylo jí teprve třináct let, když si její maminka všimla, že má na hlavě holé místo bez vlasů. Posléze přišla o řasy i obočí. Diagnóza zněla: alopecie.

Lauren Neate (20) roky tajila, že trpí onemocněním, které ji vzalo atributy ženské krásy. Nyní ale našla odvahu ukázat se světu. Její instagramový účet denně sbírá desítky obdivovatelů. Mladá fitness blogerka má nádhernou tvář, vysportovanou postavu a k jejímu životu patří paruka a vytetované obočí. Alopecie ji zkrátka nezastavila.

Období dospívání znamenalo velké deprese, zvlášť když viděla, jak se její spolužačky líčí a češou v duchu posledních trendů a ona tuto možnost nemá. Cítila se jako outsider a paruku nosila nepřetržitě. Až letošní léto nastal zlom – zveřejnila fotku, kde paruku nemá – a okamžitě ji zaplavila vlna krásných komentářů.

Lauren denně ukazuje mladé generaci, že nevypadat jako modelové z časopisů není důvod cítit se méněcenně. Trápení proměnila ve zkušenost a inspiruje ostatní, aby se nebáli být odlišní. I tak přece můžeme být šťastní.

Články - další články