Helenu Vondráčkovou vyšupaly davy koledníků! A teď se chystá živě zazpívat na Frekvenci 1

Po narozeninové megashow v Brně strávila Helena Vondráčková velikonoční svátky doma v Řitce u Prahy. Upekla několik mazanců a pro koledníky namalovala 60 vajec. Manžel ji pak rozesmál tím, když místo kopřiv na nádivku omylem natrhal hluchavky.

„Velikonoce mám moc ráda. Chystala jsem se na ně od pátku, co jsem přijela z Brna. Namalovala jsem 60 vajec a napekla mazance. Ty tak voněly po celém domě… V pondělí pak od rána chodili koledníci. Pro děti jsem měla vajíčka, pro starší něco tekutého do žaludku,“ prozradila Frekvenci 1 Helena. „Za chvíli jsem ale vše rozdala, protože dorazily davy lidí. A že jsem dostala pořádně na zadek ani – snad říkat nemusím,“ dodala zpěvačka.

Po poledni ji pak velmi rozesmál její manžel Martin. „Jel ze Slap a tak jsem ho požádala, aby natrhal kopřivy na nádivku. A víte, co dovezl? Hluchavky! Je to prostě pražské dítě,“ bavila se Helena.

Ta v závěru dubna živě zazpívá v show Boba a Bobáka na Frekvenci 1 své nové písně. „Velice se na kluky těším, ráda je poslouchám doma i v autě,“ dodala Vondráčková.

Galerie