Hitovka týdne: Kylie Minogue – In My Arms

27. května 2021·Hudba·Redakce

Zpěvačka Kylie Minogue (Foto: Shutterstock)

Stalo se vám, že máte s nějakou životní vzpomínkou spojenou píseň, kterou když posloucháte, zažíváte nostalgickou chvilku? Proto si pro vás rádio Frekvence 1 připravilo novinku v podobě Hitovky týdne. Každý týden vybereme jeden song, který zveřejníme na Facebooku a Instagramu a vy máte jedinečnou možnost se zapojit do vysílání. Tentokrát jsme pro vás vybrali hit od zpěvačky Kylie Minogue - In My Arms.

53. narozeniny slaví tento pátek (28. května) popová princezna z Austrálie Kylie Minogue. Mezi nejpopulárnější zpěvačky se zařadila už v roce 1988 hitem „I Should Be So Lucky“. Ovšem ještě před tím si získala srdce diváků v mnoha zemích světa jako Charlene v televizním seriálu „Sousedé“ (v něm si mimochodem vzala za muže Jasona Donovana, který se později – stejně jako ona – také prosadil jako zpěvák).

Kylie je doma v Austrálii nejprodávanější zpěvačkou všech dob a v Anglii (kde už řadu let žije) se s 34 hity dostala až do top ten (s více singly se to povedlo už jen Madonně). Dodnes prodala víc jak 80 milionů svých nahrávek, zahrála si v sedmi filmech a také už třikrát vystoupila v Praze. Poprvé v roce 2008, kdy se z rádií ozývala hitovka tohoto týdne. Kylie ji napsala a natočila společně s britským dýdžejem Calvinem Harrisem. V klipu k ní měla na sobě velké futuristické brýle a v šatech od Dolce E Gabbana tam tančila před obřím větrákem.

Jak se zapojit?

Stačí pod příspěvek Hitovky týdne na Facebooku a Instagramu napsat s čím máte píseň spojenou nebo co si okamžitě vybavíte, když ji slyšíte. Vaše nejzajímavější odpovědi se pak objeví v rámci  Sobotní party na Frekvenci 1. Kde bude společně s vámi nostalgicky vzpomínat moderátor Ondra Kubala! Tak s čím máte spojený tento hit od zpěvačky Cher? Napište nám!

Autor: René Hnilička

 

Hudba - další články