Jedinou věc přidejte do svých snídaňových rituálů. A zbavíte se břišního tuku jednou pro vždy!

Jak se zbavit nevzhledné pneumatiky, která způsobila, že se nám snad přes zimu záhadně zmenšily džíny? Ať děláme, co děláme, tuk z bříška se jen tak neztrácí a každý nemá čas nebo chuť trávit hodiny v posilovně. Máme pro vás mnohem jednodušší recept - a nebude vás to stát víc než pár minut času. Prostě jen vypijete čaj - ale s jednou přísadou navíc.

Dejte si každý den ráno do čaje lžičku skořice a budou se dít divy! Vážně, díky skořici se z pneumatiky stane zase ploché bříško, se kterým vaše kalhoty nebudou muset bojovat v leže.

Břišní tuk nás dokáže pěkně potrápit. Pravidelná konzumace skořice si s ním ale umí poradit. Lžička do čaje, do oblíbené ranní kaše s ovocem, posypejte si klidně i kávu, je to vynikající Navíc skořice pomáhá imunitě v boji proti nemocem. A působí velmi příznivě na trávicí systém.

Vědci z Americké kardiologické asociace mají důkazy o pozitivních účincích této jediné přísady – méně podkožního tuku a zdravější srdce, zní jejich závěry! Navíc skořice zlepšuje paměť a je dokonce prevencí cukrovky. Ještě pořád se vám chce jít do posilovny?