TIP FREKVENCE 1: Víme, po kterých potravinách se hubne. Zapomeňte na diety!

Většina diet je spojena s neustálým pocitem hladu a kručícím žaludkem. Netrapte se a do jídelníčku zařaďte svačinky, které vám pomohou hubnout.

Grapefruit

Grapefruit je bohatý na vitamín C a obsahuje hořké látky, které nasměrují tuk v těle na místa, kde je spalován. Díky grapefruitu se tuk neusazuje na místech, jako je břicho a hýždě.

Květák

Syrový nebo vařený. Květák obsahuje hodně vlákniny, má málo kalorií a hodně vitamínu C, takže patří k expertům na dietu. Nevyhazujte zelené listy – ty  působí blahodárně proti zácpě a pomáhají při hubnutí.

Sušené meruňky

Vláknina obsažená v sušených meruňkách pořádně roztočí látkovou výměnu a tak podpoří spalování.

Hlávkový salát

Hlávkovým salátem nahraďte večeři. Uděláte dobrou věc pro vaše zažívání. Salát díky vysokému obsahu vody je doslova zabiják tuku.

Salátová okurka

Honí vás mlsná? Nakrájejte si salátovou okurku, osolte a opepřete a máte báječnou svačinku. Díky vysokému obsahu vody se rychle zasytíte. Bez výčitek.

Vodní meloun

To je v podstatě 90% vody. Ale obsahuje také mnoho vitamínů, které zdravým způsobem napomáhají hubnutí.

Jablko

Jablka obsahují kromě vysokého podílu vody také hodně cukru, který vám pomůže zahnat nával vlčího hladu. Jablko obsahuje tolik vlákniny, že při jeho trávení spotřebujete více kalorií, než ty, které jablko obsahuje. Takže hubnete, ani o tom nevíte.

Cuketa

Cuketa obsahuje vysoký podíl vápníku, železa a hořčíku. Je dobře stravitelná a podporuje látkovou výměnu.

Paprika

Paprika obsahuje hodně vitamínu C, který nakopne spalování a navíc i produkci hormonů. Ty se postarají o spalování tuku v tukových buňkách.

Tak honem do obchodu, zelenina a ovoce se na vás těší!

Mohlo by vás zajímat, jestli jsou light potraviny opravdu dietní!