Manželé adoptovali 7 sourozenců najednou! Rodina má nyní 15 členů

24. září 2019··Barbora Pisingerová

Foto: Hawthornovi

Rodina Hawthornových z Arkansasu ve Spojených státech se ze dne na den rozrostla hned o 7 členů. Manželé, kteří mají 4 vlastní a 2 adoptované děti, se totiž rozhodli pro neobvyklý a velmi krásný krok. Adoptovali všech 7 zanedbaných bratrů a sester z jedné rodiny, aby mohly děti vyrůstat v jednom milujícím domově všechny pohromadě.

Hned sedm sourozenců z jedné rodiny přijali do svého domova Michael a Terri Hawthornovi z Hot Springs v Arkansasu. Dawson (15), Kyndal (11), Lacey (10), Layna (10), Addiley (9), Arria (9) a Nixson (8) se oficiálně stali součástí své nové rodiny 3. prosince.

Michael a Terri měli vždy srdce i domácnost otevřené všem dětem, které byly v nouzi. Během let prošlo jejich domovem celkem neuvěřitelných 80 dětí, které měli manželé nějaký čas v pěstounské péči. Dvě z nich ale dokázaly jejich život obrátit vzhůru nohama.

Do péče páru, který má čtyři vlastní a dvě adoptované děti totiž vstoupila dvojčátka Lacey a Layna. Dívenky si manžele okamžitě zamilovaly, hojně jim projevovaly lásku a dokonce je začaly oslovovat mami a tati. Michael a Terri si rychle uvědomili, že mají problém a rozhodli se usilovat o to, aby mohli děvčata na stálo adoptovat.

Manželé věděli, že mají dvojčata i další sourozence. Začali se proto zajímat také o ně, aby udrželi všechny pohromadě. Nakonec však vyšlo najevo, že je jich hned sedm.

Protože jsou však všechny biologické děti manželů – Ryan (32), Blake (28), Jordan (25) a Micah (20) dnes již dospělé, rozhodli se, že do toho půjdou a skutečně adoptují celou sedmici. Hawthornovi navíc v dubnu loňského roku také malého Korgana (3) a Haizlee (1), další sourozence, kteří byli v nouzi.

Nakonec ale všechno dopadlo perfektně. Nejmladší biologická dcera páru Micah se rozhodla vzdát své nejisté herecké kariéry a místo toho se nastěhovala zpět k rodičům, aby jim s péčí o děti pomohla. Hodně toho zastane také nejstarší adoptovaný Dawson. Všechny děti jsou prý navzdory prožitým traumatům navíc velmi hodné a vděčné. Péči manželů nepovažují za samozřejmost a dávají jim to také otevřeně najevo.

“Vždycky jste se báli, že nebude jídlo. Když jste přišli domů, báli jste se, co zase přijde,” popsal Dawson život v původní rodině sourozenců pro ABC News. “Jsem jenom rád, že je to za námi. Býval jsem hodně nešťastný. Před spaním jsem se modlíval, aby se věci změnili,” svěřil se chlapec.

- další články