Meghan a Harry zvažovali Megxit už před svatbou. Nová biografie odhaluje zákulisí slavné dvojice

12. června 2020··Karolína Stránská

Princ Harry a Meghan Markle (Foto: Kensingtonroyal Instagram).

Harry a Meghan uvažovali o Megxitu už před tím, než se vzali, tvrdí nová kniha o slavné královské dvojici. Harry byl prý už dlouho nešťastný.

Harry a Meghan se na začátku letošního roku rozhodli opustit role předních členů královského dvora a začít více nezávislý život. Nejprve pobývali částečně v Kanadě a částečně v Británii, nyní se ale podle informací médií přesunuli do Los Angeles, které je rodným městem bývalé herečky.

Zdroje pro The Sun uvedly, že očekávaná nová biografie, která vyjde 11. srpna, má odhalit cestu dvojice k jejich radikálnímu rozhodnutí. Řeči o Megxitu se prý vedli už před tím, než proběhla královská svatba. “Pravdou je, že Harry byl už dlouho velmi nešťastný. A spolu s Meghan probírali, že by se mohli ubírat jiným směrem už před svatbou,” uvedl zdroj.

Nová biografie prý objasní jejich rozhodnutí. Spoluautor knihy Omid Scobie doprovázel Harryho a Meghan na několika královských návštěvách a prozradil, že kniha mluví o několika zvratech, které možná ani vévoda s vévodkyní nečekají.

“Tento projekt odstartoval asi před 2 lety a od té doby došlo v jejich životě ke zvratům, které možná ani oni sami nečekali. Myslím, že ani Meghan ani Harry si nedovedli představit, že vše dopadne tak, jak dopadlo,” uvádí autor.

 

- další články