Babička si objednala “roztomilou” tašku se zvířátky. Nestačila se divit, co jí domů dorazilo

31. října 2020·Zábava·Lenka Skrzeczkova·ČTK

Ilustrační foto (Foto: Shutterstock.com)

Nepříjemné překvapení zažila babička z Austrálie, která si nedávno po internetu objednala tašku s roztomilými obrázky místní fauny. Až když jí nákup za necelých 20 australských dolarů (asi 330 korun) dorazil domů a mohla si klokany, koaly, emu, vombaty a další zvířata prohlédnout zblízka, zjistila, že jsou na tašce zachyceni při páření, napsal zpravodajský server 7NEWS.com.au.

Na jednom z obrázků zachycujících intimní chvilky ze života australských tvorů kouše ďábel medvědovitý svou partnerku do ramene, zatímco na dalším dvě ježury australské pozorují pár svých kamarádů při páření. “Mám smysl pro humor, ale tohle mi připadá za hranou,” řekla pohoršená babička. “Je to šokující!”

Do stejné série patří i kabelka a peněženka – a ne všichni zákazníci odvážný potisk odsuzují. “Nečekaně rajcovní a naprosto k popukání! Koupil jsem ji, abych ji poslal kamarádovi do USA, a rozhodně jsem dostal víc, než jsem čekal!” napsal jeden z kupců. A další dodal: “Pořídil jsem si ji jako suvenýr z Austrálie. Je to skvěle vypracovaná taška a úžasný dárek pro každého, kdo má smysl pro humor. Skvělá koupě!”

Není to poprvé, co ve světě byly nabízeny výrobky tohoto typu. V minulosti jsme vás informovali o případu, kdy internetový prodejce Amazon na svých stránkách prodával trička, batohy a pouzdra pro děti se sprostým sloganem. V produktech dokonce pózovaly samotné děti. Po upozornění médií prodejce postupně sortiment ze svých webových stránek stáhnul.

Zábava - další články