GALERIE: Změna k nepoznání! Z někdejší emo dívky je krásná blondýna

Během života prakticky každý z nás projde více či méně výraznými změnami. V případě ženy jménem Brookelle McKenzie je to však změna opravdu pozoruhodná. Blogerka a kosmetička, která má na svém Instagramu přes 881 tisíc sledujících, se rozhodla po vzoru aktuálního trendu zveřejnit snímek ze své minulosti a její fanoušci se nestačili divit.

Nedávno celý internet zachvátila desetiletá výzva neboli #10YearChallenge. Mnoho známých osobností i běžných smrtelníků tehdy sdíleli své snímky z doby před deseti lety, porovnávali je s aktuální skutečností a bilancovali, kam se za poslední dekádu dostali.

Něco podobného se rozhodla učinit také oblíbená blogerka a kosmetička Brookelle McKenzie. “Vím, že s tím přicházím pozdě, ale vy zlatíčka jste mě o to žádali, takže tady to je. Tohle je ve skutečnosti čtrnáctiltá výzva. Nalevo je mi 14 a dnes je mi 28,” napsala Brookelle a sdílela porovnání dvou snímků.

“Připadá mi, jako bych odhalovala svou skutečnou identitu,” svěřila se mladá žena. “Vlasy jsem si tehdy stříhala sama žiletkou,” zavzpomínala.

Galerie