Nechám to na vás. V tetovacím salónu vám motiv vypadne z automatu jako žvýkačka

Ten adrenalin, který zaplavuje celé vaše tělo po hodinovém sedánku v tetovacím salónu. Nadšení z toho, že vámi vysněný motiv bude navždy zdobit část vašeho těla. Pokud jste ale nerozhodní, není lehké se do takového stavu extáze dostat. S řešením přichází studio v Dallasu.

Chcete něco drsného a originálního – ale co? Draka? Růži s trny? Motivační citát v latině? Mnozí si motiv svého dalšího tetování promýšlí měsíce a měsíce, ale nebylo by lepší to zcela ponechat náhodě? Tuto otázku si položili v tetovacím studiu v Dallasu.

Odpovědí je pak nový automat, který připomíná „žvýkačkomaty“, které jsme do nedávna vídali na každém rohu. Funguje na stejném principu, jen se při čekání na onu plastovou kouli trochu víc zapotíte. Ať je v ní totiž cokoliv, dost pravděpodobně to brzy bude na vašem těle.

To je alespoň vize Elm Tattoo salonu. Za 2200 korun odejdete s tetováním, nad nímž jste si nemuseli zdlouhavě lámat hlavu. Když totiž recepčnímu předáte stodolarovku, on vám ji vymění za minci, kterou, jak to známe z dětství, vložíte do automatu, zatočíte kličkou a vypadne kulička, v níž se skrývá návrh tetování.

Ačkoliv je tato atrakce primárně určena odvážným, kteří se nebrání experimentu, pokud by se vám obrázek vyloženě hnusil, za dalších 20 dolarů si můžete ještě jednou kličkou zatočit.

Když si to ale rozmyslíte úplně, „prohrané“ peníze vám už nikdo nevrátí. Stojí to tedy vůbec za to?

 

Zveřejnil(a) Elm Street Tattoo dne 8. srpen 2017