Tohle jsou nejkrásnější dvojčata světa! Je jim teprve 7 let a už si vydělávají jako modelky

Všichni rodiče si určitě myslí, že jejich děti jsou ty nejkrásnější na světě, ale pro jednu kalifornskou maminku to je možná realita.

Když Jaqi Clements zakládala svým dvojčatům instagramový účet, asi ještě netušila, že je bude brzy sledovat více než 193 tisíc uživatelů. Není se ale čemu divit. Holky Clementsovy byly prohlášeny za nejkrásnější dívky světa a staly se slavnými po pouhých šesti měsících na internetu.

Jaqi se svých dcer zeptala, zda by holky měly zájem o modeling, když řekly, že ano, založila jim v červenci profil, ale nečekala, že se dočkají takové pozornosti veřejnosti. Její dcerky mají nyní smlouvu s dvěma modelingovými agenturami a už se objevily i v časopisech.

“Holkám jsem to nabídla. V té době už chodily na plavání a tancování a já si říkala, že by to mohly zkusit. Vůbec jsem nebyla překvapená, když začaly skákat radosti poté, co jsem se jich zeptala,” uvedla maminka.

Dvojčata zatím svět modelingu baví. Jen před Vánoci vystupovala na 6 různých akcích. Není to totiž poprvé, co spolupracovala s agenturou. Jejich maminka je do jedné přihlásila, když jim bylo pouhých šest měsíců. Tenkrát ale vytušila, že je to příliš brzy.

Galerie