Dámský klub se zamýšlí: Pouštět muže pravidelně na pivo?

26. listopadu 2014·Životní styl·Luboš Procházka

Pracovní týden je v polovině a možná právě to je ten správný okamžik na to, aby váš drahý upustil ventil. Každý má jinou potřebu. Někomu stočí hodit si nohy nahoru a pustit si v televizi něco nenáročného. Jiný má potřebu jít na pivo. Každý týden. Je to v pořádku? Dnešní téma Dámského klubu!

Do půlnoci jsem doma

Pokud je váš drahý rozumný, přistoupí na rozumná pravidla. Nutit ho být doma nemá cenu. Dejte mu volnost a on to ocení. O to radši se k vám pak bude vracet. Když si navíc předem stanovíte hodinu, do které by se měl vrátit, prospěje to vám oběma. On bude mít dost času na pivko a vy zase několik hodin domácího klídku. Hlavně ho věnujte jiným aktivitám než úklidu. Užijte si to. Třeba také vyrazte s kamarádkami na skleničku.

Lahváč na gauči

Váš milý nemá potřebu chodit do hospody? Věřte tomu, že i přesto potřebuje trochu svého prostoru. Dopřejte mu ho. Má rád pivo? Pokud na něm není závislý, to, že si doma čas od času pivo dá, není hřích! Když si k tomu ještě pustí sportovní zápas, nechte ho v klidu se dívat. I tady platí: všeho s mírou. Pokud vás miláček denně nesedí nalepený na obrazovce, to, že občas vypne a nevěnuje se vám, je naprosto v pořádku.

Jak tolerantní jsou v pouštění mužů na pivo moderátorky Dámského klubu?

Aneta: „Podívejte se, muži jsou jak děti nebo dobře vychovaná zvířátka. Je dobré dopřát jim volnost, ale na dostatečně dlouhém vodítku. Tedy ano, pouštět, ale všeho s mírou, aby nezvlčili.”

Markéta: „To vůbec není otázka pouštění. Ať jde, kdy chce, kam chce a jednou za týden je někdy moc a mnohdy málo. Svoboda pohybu je pro vztah jedním ze základů, dle mého názoru.”

Na vaše názory a zkušenosti se těšíme už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1. 

Životní styl - další články