Náruživý pařmen se vzdal alkoholu. Shodil 25 kilo a o deset let omládl

Mladík jménem Gethin Thomas (25) byl zvyklý popíjet prakticky každý den. Po čase bohémského života si ale nemohl nevšimnout, že se poněkud dostává z formy. Rozhodl se na čas alkohol vysadit a dobře udělal - podařilo se mu zhubnout krásných 25 kilo a lidé mu dnes říkají, že vypadá o deset let mladší. 

Určitě jste už slyšeli o lidech, kteří se rozhodli vzdát se alkoholu a na svém těle pak zpozorovali obdivuhodné výsledky. Jedním takovým je i Gethin Thomas z Blackwoodu v Jižním Walesu. Mladík se loni v září rozhodl zcela přehodnotit svou životasprávu.

“Můj životní styl byl před tím extrémně nezdravý. Nikdy jsem se nezajímal o to, co jím a pil jsem hodně alkoholu. Po nějakém čase se to na mě projevilo,” uvedl Gethin pro server metro.co.uk.

“Jednoho dne jsem se probudil, bylo mi špatně z předešlé noci a řekl jsem si ‘a dost’. Oholil jsem se, zašel jsem k holiči a přihlásil jsem se v místní posilovně. Je otevřená 24 hodin denně, takže jsem tam chodil pozdě v noci, když tam skoro nikdo nebýval,” popsal Gethin.

Foto: Facebook / Gethin Thomas

“Než jsem začal, cítil jsem se docela pod psa a byl jsem přesvědčený, že to v životě nikam moc nedotáhnu. Vypadal jsem hrozně a byl jsem zrovna po rozchodu. Neměl jsem žádné sebevědomí,” svěřil se muž o tom, co změně předcházelo.

Výsledky se ale začaly dostavovat poměrně rychle. Stačilo přestat pařit každou noc, více sledovat svůj jídelníček a čas od času si dát do těla ve fitku a mladík se začal měnit k nepoznání.

“Mně osobně pomohla hlavně změna stravy a cvičení. Neřekl bych, že je to jednoduché. Byla za tím spousta tvrdé práce,” varuje. Dnes si sleduje příjem a výdej kalorií a vyhýbá se alkoholu i svačinkám během dne. Místo toho si dopřává denně tři vydatná jídla, o kterých ví, co obsahují.

“Po několika měsících jsem viděl pořádnou změnu na svém životním stylu. Už to nevnímám tak, že držím dietu, prostě jsem změnil svůj život,” popsal mladík.

Galerie