Pár se rozhodl procestovat svět v Evině a Adamově rouše. U veřejnosti mají úspěch

18. března 2021·Životní styl·Lenka Skrzeczkova

Silke Muys a Skot Kieran Shannon (Foto: Instagram silkyrontheroad)

Profesionální belgická tanečnice Silke Muys a Skot Kieran Shannon mají velmi netradiční zvyk. Pár se potkal v roce 2018 ve španělském Sitges. Od té doby jsou nerozlučná dvojka a společně cestují po světě. Během svých cest přišli s bláznivým nápadem, začali se fotit nazí. Své fotografie poté sdíleli na Instagramu, kde sklidili obroský úspěch. Informoval o tom server Daily Mail.

Jejich společné objevování  světa započali loni v květnu v Indii. Poté se vydali do Vietnamu, Kambodže a Laosu. Právě tam přišli na to, že nahota jim dává tu největší slast, uvolněnost a pocity štěstí. Proto se rozhodli tuto radost sdílet se světem a nepohoršující exhibicionismus byl na světě.

Na Instagramu začali sdílet své společné nahé fotografie. Již s prvním příspěvkem sklízeli obrvoský úspěch. Fanouškům se líbilo, že nahotě dali nový rozměr. Nemusí být totiž jen odrazem vulgarity a smilnosti, ale i uměním, obrazem zdravého seběvědomí a příjmutí sebe samých.

Bohužel jejich rozjetý plán jim překazila pandemie. Museli se vrátit domů, ale jakmile to bude možné, tak zase vyjedou na cesty. V budoucnu mají v plánu cestu po Jižní Americe a na Alijašku. Na další nahé fotografie si tak musí fanoušci nějaký čas počkat.

 

Životní styl - další články

Doporučujeme