Někdy není špatné promluvit si se svoji duší, říká Igor Timko o písni Duša a já

22. června 2026·30 let, 30 hitů·Redakce
Někdy není špatné promluvit si se svoji duší, říká Igor Timko o písni Duša a já

30 let, 30 hitů

Skupina No Name slaví 30 let na scéně a zpěvák Igor Timko se v exkluzivním vzpomínkovém cyklu ohlíží za jejich největšími hity. Pořad 30 let, 30 hitů si můžete poslechnout v premiéře v pondělí 12.40, ve středu 14.40 a v pátek 19.15. Dnes si představíme hit Duša a ja.

Záznam rozhovoru

Další epizody pořadu 30 let, 30 hitů

Doporučujeme