Luboš Zajíc: Mobily ve školách není nutné zakazovat

Luboš Zajíc. (Foto: Frekvence 1)
Mobilní telefony nemusíme ve školách zakazovat, není to nezbytně nutné. To v Pressklubu Frekvence 1 řekl prezident Asociace ředitelů Základních škol Luboš Zajíc. Řeč byla i o povinné angličtině od první nebo třetí třídy či o šikaně na školách. Poslechněte si záznam pořadu.
Záznam rozhovoru
Odebírat podcasty pořadu Press klubDalší epizody pořadu Press klub