FOTO: Bude nás pět! Míša Maurerová bude trojnásobnou maminkou

28. června 2018·Celebrity·Karolína Stránská

Herečce Míše Maurerové (38) tajnosti jdou. Soukromí svého současného vztahu si bedlivě střeží a dosud nikdo neodhalil, kdo je jejím partnerem. Nyní dokonce 4 měsíce utajila, že čeká další miminko a bude trojnásobnou maminkou!

“Co to je? a) Míša snědla více hrášku?b)Míša ztloustla c) Míša bude TROJMATKA??? Všechny odpovědi jsou správně! Moc jsem se těšila, jak vám tu “pověsím” takovou tu romantickou fotku, jak se držím zasněně za pupík ve vlajících letních šatech, ale realita je fakt jiná. Místa a rekvizity, s kterými teď trávím poslední skoro 4 měsíce (záchod, umyvadlo, kýbl)nejsou tak fotogenické, abych vám je sem nějak často “šoupala”.
Jinak se na miminko samozřejmě všichni čtyři děsně těšíme. A já osobně se teď teda nejvíc těším , až to “nejkrásnější období v životě ženy”( to musel vymyslet chlap) skončí a já si to miminko pořádně pomazlím a očuchám, protože být máma je pro mě prostě “nejvícnejlepšívěcvživotě” a taky zázrak,” uvedla Míša na Instagramu.

Moc oběma rodičům gratulujeme!

Co to je? a) Míša snědla více hrášku? b)Míša ztloustla? c) Míša bude TROJMATKA??? Všechny odpovědi jsou správně???! Moc jsem se těšila, jak vám tu “pověsím” takovou tu romantickou fotku, jak se držím zasněně za pupík ve vlajících letních šatech, ale realita je fakt jiná. Místa a rekvizity, s kterými teď trávím poslední skoro 4měsíce (záchod?, umyvadlo?, kýbl?)nejsou tak fotogenické, abych vám je sem nějak často “šoupala”. Jinak se na miminko samozřejmě všichni čtyři???????? děsně těšíme. A já osobně se teď teda nejvíc těším , až to “nejkrásnější období v životě ženy”( to musel vymyslet chlap???)skončí a já si to miminko pořádně pomazlím a očuchám, protože být máma je pro mě prostě “nejvícnejlepšívěcvživotě” a taky zázrak????❤️ #budenáspět #plnýpupík #trojmatka #klokanpříletínaJežíška? #tohledám??

A post shared by Michaela Maurerová (@michaelamaurerova) on

Celebrity - další články