Muž tráví hodiny zamčený na toaletě. Manželku jeho chování dohání k šílenství

3. srpna 2021·Koktejl·Lenka Skrzeczkova

Ilustrační foto. (Zdroj: Shutterstock)

Žena je na svého manžela naštvaná, protože na záchodě tráví příliš mnoho času.  Několikrát za den tam muž stráví i více než 45 minut. Naposledy to došlo tak daleko, že ženu nechal po objednání jídla v restauraci, sedět samotnou skoro hodinu. Manželku toto chování vytočilo do běla, a tak se na sociální síti podělila o svůj zážitek s ostatními. Ti mají jasno, co za chováním partnera stojí.

Žena anonymně sdílela svoji životní zkušenost na internetu. Justin tráví 45 minut na záchodě jen čůráním, a to čtyřikrát až pětkrát denně. Už nevím co s tím mám dělat,” napsala podle deníku Mirror zdrcená žena. Poslední kapkou byla společná večeře v restauraci.

Ten večer si měli s manželem užít příjemný večer ve dvou. Bohužel, ten neměl dlouhého trvání. Po objednání jídla se Justin omluvil, že musí na toaletu. Manželka ho sice taktně upozornila, že jsou v restauraci a neměl by být na toaletě moc dlouho. Podíval se na mě s posměchem a řekl, ať ho neztrapňuji, že za minutu bude zpátky,” popsala žena.

Uběhlo dvacet minut a partner nikde. Manželka mu zkusila zavolat na mobilní telefon, dokonce se za ním vydala, aby zkontrolovala, že je v pořádku. Bylo jí sděleno, že za minutku bude. Vrátila se tedy ke stolu a začla jíst. Justin se ale nevracel. Jakmile žena dojedla, zkusila mu ještě jednou zavolat, ale zavěsil. Z manželovy reakce byla vytočená, a tak požádala servírku, ať účet rozdělí napůl. Zaplatila svou útratu a odešla.

Něvěra nebo vážná nemoc?

Následně se s touto zkušeností svěřila lidem na sociální síti. Možná je závislý na videohrách, pornunebo má opravdu problém s vyprázdňováním,” napsal podle deníku jeden z uživatelů. Žena by problém měla okamžitě řešit. “Ať už je to cokoli, není k vám stoprocentně upřímný,” dodal další s tím, že by ho měla příště požádat, ať telefon nechá na stole a pokud bude stejně dlouho pryč, tak je to intimní problém, za který se muž stydí a potřebuje okamžitě k lékaři.

Co si o chování partnera myslíte vy? Napište nám do komentářů na Facebooku!

Koktejl - další články