Meghan plánuje navzdory tradici představení potomka ve velkém stylu! Královna je proti

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle se už pomalu chystá porodit prvního potomka svého manžela prince Harryho. Někdejší hollywoodská herečka plánuje oznámit narození dítěte v noblesním stylu - na obálce prestižního časopisu, což se nelíbí královně Alžbětě II.

Princ Harry spolu se svou chotí zřejmě poruší tradici, kterou dodržoval jeho starší bratr William s manželkou Kate, když hned po narození dítěte se o radost podělili s celým národem.  

To bývalá hollywoodská herečka zřejmě půjde jinou cestou. Podle informací má vyjednávat s prestižním magazínem Vogue o umístění fotografie dítěte na titulní stránku, proti čemuž je britská královna Alžběta II.

I když osoba blízká vévodkyni popírá, že by se s magazínem vyjednávalo, u Meghan Markle by to nikoho nepřekvapilo, jelikož vnímá tradice jinak.  

Meghan je neoblomná v tom, že udělá ohledně narození jejího dítěte všechno jinak, než co se obvykle očekává od královského dvora, čím bohužel vytváří mezi ní a palácem velké napětí,” uvedl zdroj blízký královské rodině pro magazín new!   

Meghan dostává tým stylistů a mistrů přes makeup, aby všechno připravili. Královský palác zuří už jen z toho, že se to dozvěděl od svých asistentů,” dodal informátor.