GALERIE: Je to osud? Manžel se našel na 18 let staré fotce manželky

Je to vůbec možné? Tyhle manžele svedl dohromady dost možná sám osud. Když se žena před lety vyfotografovala u zajímavé sochy, ani ji nenapadlo, že v pozadí stojí právě její budoucí láska!

Když si v roce 2000 pan Ye udělal s partou přátel výlet do města Čching-tao na východě Číny, vůbec netušil, že se v rámci zájezdu přiblížil své životní lásce. Jako mnoho dalších turistů si i on udělal fotku u známé červené sochy. A stejnou věc učinila v úplně stejnou chvíli i jeho budoucí manželka!

Pár se o zajímavé shodě náhod dozvěděl až o 18 let později, když pan Ye 4. března letošního roku vyklízel pracovnu své tchyně. Ta v ní měla právě fotku své dcery, jak stojí před červenou sochou. “Díval jsem se na ten obrázek své ženy, a viděl jsem, že je tam vzadu zachycený taky nějaký muž. Moje reakce byla: Počkat, to jsem já!” svěřil se Ye listu Chengdu Business Daily.

Aby se ujistil, podíval se pro srovnání na vlastní fotografii z toho místa. Poté, co tak učinil, už nemohlo být pochyb! Muž v pozadí na fotografii své manželky měl úplně stejné oblečení, jako pan Ye. Přátelé páru jsou přesvědčeni, že je to důkaz, že pro sebe byli stvořeni. A podobně nad celou věcí uvažuje i pan Ye. Z objevu je nadšený a věří, že je to osud.

Galerie