Dámský klub řeší: Jste vztahově líný nebo akční typ?

To, že ve vztahu opadne zamilovanost, je běžné. Rozhodně by ale neměla opadnout snaha přitápět na tom pomyslném ohýnku vašeho vztahu. Jak to dělat a jak moc "přitápět"? Dnešní téma Dámského klubu rádiu Frekvence 1.

Gaučing a pivko

Po letech vztahu už se rozhodně nepřetvařujete. Vaše drahá vás často vídá spoře oděného s lahváčem v ruce. Takový pohled není zrovna tím, co by do vašeho vztahu vlilo vášeň. Sice třeba spolu sedíte u televize, ale to nelze počítat jako společný prožitek. V okamžiku, kdy sedíte na gauči a sledujete seriál, žijete spíš životy seriálových hrdinů než ty své. Zkuste to změnit.

Denně nabitý program

Jste iniciativní žena s fůrou nápadů? Pozor, abyste jimi svého drahého až příliš nezahrnula. Po práci si každý rád zlepší náladu nějakou volnočasovou aktivitou, ale mějte na paměti, že platí: čeho je moc, toho je příliš. Pravidelná aktivita jednou týdně stačí. Další dny můžete naplnit společnými prožitky, které vás v daný okamžik napadnou. Zajít na procházku nebo společně uvařit večeři – to vše váš vztah posílí.

Jak se chovají ve vztahu moderátorky Dámského klubu?

Markéta: „Mě se líbí akce. Ve vztahu, v práci, prostě v životě. Neumím se jen tak poflakovat, vlastně ani pasivně odpočívat. Ve vztahu očekávám společné zážitky a ty se na gaučíku před televizí nevytvoří. Jednou za čas mít klidné odpoledne přežiji, ale trvale by mě to zabilo.”

Na vaše názory se těšíme už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1.