Dámský klub se ptá: S jakou celebritou byste se chtěli setkat?

Slavný zpěvák, legendární sportovec nebo oscarová herečka! Mít sen potkat někoho z nich, někoho významného a slavného, má jistě každý z nás. Pokud by to šlo zařídit, koho ze slavných byste rádi poznali? Dnes to budeme probírat v Dámském klubu.

Dětský idol

Když jste si vylepovala do pokojíčku plakáty Karla Gotta nebo Waldemara Matušky, snila jste o tom, jak u vás zazvoní, vezme vás na večeři a při té vás minimálně požádá o ruku? Nemáte se za co stydět – takové sny jsou u dospívajících děvčat na denním pořádku. O to krásnější je, když se svému snu alespoň trochu přiblížíte. V některých případech zůstává jen u snění, protože dětští idolové už nejsou mezi námi, ale i tak je hezké, když si je uchováte v srdci.

Sexuální symbol

Slavná scéna, kdy Sharon Stone v krátké sukni přehazuje nohu přes nohu rozpálí nejednoho pána. Je tedy zcela pochopitelné, že pro spoustu mužů je setkání s takovou kráskou tajným snem. Spousta sportovců se dnes fotí spoře oděna, takže milé dámy, pokud toužíte po setkání s Davidem Beckhamem nebo vás neskutečně přitahuje vypracované tělo Rafaela Nadala, není se čemu divit. Sněte svůj sen dál a věřte tomu, že nic není nemožné. Pokud toužíte po setkání s českou celebritou, pak je poměrně velká pravděpodobnost, že ji při návštěvě jejího představení, koncertu nebo zápasu potkáte. V případě zahraničních celebrit je ale také šance – Česká republika je poměrně oblíbeným místem filmařů.

S jakou celebritou by se rády setkaly moderátorky Dámského klubu?

Markéta: Já bych se chtěla setkat sama se sebou, abych zjistila, jestli jsem vážně tak fajn, jak se cítím, nebo jestli jsem úúúúúúplná kráva :-).

Aneta: S Madonnou, Oprah nebo Michaelem Jacksonem, jen škoda, že pusinka moje už není mezi námi. Ale určitě bych přišla i na víc jmen, třeba i z jiné oblasti, než showbussinesu :-).

S kým ze slavných osobností byste se rádi setkali vy? Prozraďte nám to v dnešním Dámském klubu na Frekvenci 1.