Žena touží po permanentně modré pokožce. Tetování ale nepřichází v úvahu

Anglická manikérka používající jméno Lhouraii Li by ráda na trvalo změnila barvu své pokožky. Vždycky se prý cítila tak trochu jako mimozemšťan a mít modré tělo by mnohem víc odráželo její vnitřní pocity. Nechat se tetovat je pro ni ale vyloučené, protože se bojí alergie. Zatím proto využívá barvu na tělo. 

Angličanka, která si nechává říkat Lhouraii Li měla vždycky pocit, že nikam nezapadá. “Vždycky jsem se cítila dost osamělá a jako bych nikam nepatřila. Je to opravdu hrozný pocit,” svěřila se pro Metro.co.uk. Namísto běžného světa ženu vždy přitahovaly postavy z vesmíru, sci-fi a fantasy tématika.

Lhouraii se dlouhé roky cítila vyčleněná ze společnosti a postupně se u ní rozvinula závažná agorafobie. V současnosti žije se svým přítelem Natonem na lodi, ze které prakticky nevychází.

“Na oknech mám obrázky vesmíru, protože tady trávím 99,9 % času, takže když je mi smutno, můžu předstírat, že jsem na nějakém šťastném místě, ve vesmírné lodi nebo něco takového,” popsala žena, která se živí tvorbou speciálních umělých nehtů, které prodává přes internet.

Žena by ráda natrvalo změnila barvu své kůže na modrou. Lhouraii má totiž hluboko v sobě pocit, že právě takovou barvu by její kůže měla mít. Žádná jiná jí nepřipadá autentická, a to ani ta přirozená. “Zkoušela jsem i fialovou barvu, ale nebylo to ono,” zavzpomínala.

Tetování ale nehtová návrhářka odmítá. Je totiž přesvědčená, že by způsobilo alergickou reakci a výsledek by nebyl takový, jaký by si přála.

Ačkoli v posledních dvou letech opustila svůj příbytek jen výjimečně a vždy pouze na krátký čas a na malou vzdálenost, postupně na své sociální fóbii pracuje.

“Mám celou knížku věcí, které bych chtěla udělat, až budu schopná chodit ven. Vidět nějakou vodní fontánku, vidět nějakou sochu, vidět a cítit květiny, navštívit terapeuta a dermatologa. To jsou věci, na které se těším nejvíc,” svěřila se.

Galerie