Není zpěvačka? Není problém! Hymnu na zápase odzpíval sám rozhodčí. VIDEO

Poněkud netradiční roli odehrál rozhodčí na středečním zápase mezi hokejovými týmy plzeňské lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Západočeské univerzity. Před utkáním měla totiž zaznít hymna, ale zpěvačka se nedostavila.

V zahraničí je poměrně běžné, že hymna zaznívá před každým utkáním, u nás ji většinou slyšíme před play-off duely. Stejně chtěli učinit i hokejisté středečního zápasu, plány jim však lehce zhatila najatá zpěvačka. Do haly totiž nedorazila. Nikdo asi v té chvíli nemohl tušit, že mikrofonu se ujme samotný rozhodčí Martin Hucl a mnoho profesionálů strčí svým vystoupením do kapsy.

Až by se nabízelo, zda se nejednalo o předem domluvenou scénku, vzhledem ke skvělému a sebejistému pěveckému výkonu Hucla. Akademici Plzeň jsou ostatně známí svým vyvedeným smyslem pro humor. Na Facebooku se už stihli zapsat do paměti fanoušků spotem, v němž se nápaditě snaží do svého týmu naverbovat Jaromíra Jágra. Tak, či tak, za nás velký palec nahoru!

Zpívající rozhodčí na Bitvě o Plzeň!

Říká se, že všechno špatné je pro něco dobré. No a tak když na akci jako je Bitva o Plzeň nedorazí zpěvačka, může z toho vzniknout něco takhle neskutečného – hymna v podání hlavního rozhodčího! Co říkáte na jeho výkon? ?Jirka Pelnář z toho byl třeba tak překvapenej, že si to sám začal natáčet! ?

Zveřejnil(a) Akademici Plzeň dne 23. listopad 2017