Ukázka z knížky plné československého humoru dvojky Bob a Bobák: Návod pro muže, jak přebalit dítě

Přečtěte si ukázku z knížky plné československého humoru dvojky Bob a Bobák. Tentokrát je to Jak přebalit dítě - návod pro muže.

 

  1. Nejdříve musíte z miminka sundat oblečení, které má. Zní to snadně, ale brzy se budete chtít vyměnit s pečovatelem, který v zoo přezouvá epileptické stonožky při tanci svatého Víta. Náš názor je, že pleny by se měly dětem měnit pouze na operačním sále a v celkové anestezii. Bez tréninku byste se o přebalování neměli vůbec pokoušet, ovšem sehnat ekvivalentního figuranta je dnes takřka nemožné, protože Greenpeace dost bojuje proti tomu, aby se chobotnicím podávalo LSD.
  2. Otřete zadeček vlhčeným ubrouskem. Pokud ovšem zadeček dítěte vypadá, jako by v pleně řádila Godzilla se střevní chřipkou, raději jej omyjte pod tekoucí vodou nebo – v nejtěžších případech – vezměte miminko na nějakou protivládní demonstraci a pak mu rozevřete půlečky proti směru proudu vodního děla. Po mytí vodou je vždy dobré znovu namazat miminko dětským olejem. V porodnicích se používá obyčejný kuchyňský slunečnicový, a proto to tam voní jako u McDonald’s. Škoda, že porodnice nemá podobné akce jako Mekáč: „Ke každému dítěti nápoj navíc!” nebo „Když u nás porodíte pět dětí, šesté je zdarma.”
  3. A rozhodně nezapomeňte, že holčičky mají mezi půlkami přikázaný směr jízdy, pro vlhčené ubrousky je tam jenom jednosměrka a vždy vede směrem ven, k zádíčkům. U kluků je to jedno, ti tam mají magistrálu. Jakmile je zadeček čistý, vemte na prst mast proti opruzeninám a vetřete ji do… no, nebudeme to rozpitvávat, jen prostě potřete zadeček, moc netlačte, je to mast proti opruzení, nikoli mast na hemeroidy. Pak nasadíme čistou plenu a znovu oblečeme. Nezapomeňte, že z dupaček vám musí vždy vylézt zhruba stejný počet končetin, jaký jste vložili dovnitř. A nezapomínejte na prstíky! Jak jich je nad 21, máte problém.

Knížku plnou československého humoru objednávejte TADY.