Sbohem, druhá brado!

Už se mi to blíží, za pár hodin jdu, jak se lidově říká, „pod kudlu“.

Ale světe div se, těším se jak malé dítě. I když mám ráda svoje drahé, luxusně vyšlechtěné špeky, tak co si budeme povídat, i mezi svými oblíbenci občas najdete nějakého toho Černého Petra 🙂

Takže pokud vás něco opravdu trápí a víte, že když se toho zbavíte, výrazně se vám uleví, seberte kuráž a směle do toho.

Žijeme jen jednou! Ovšem také nezapomínejte, že nic se nemá přehánět. Bolestivou pravdou je, že pokud se nemáte ráda zevnitř, ani 100 plastických chirurgů vám ke klidu v duši nepomůže.

No a ještě něco laicky v bodech o odstranění druhé brady, kterou mi bude likvidovat MUDr. Libor Kment z kliniky plastické chirurgie Esthé:

1.      Konzultace u vámi vybraného odborníka, zda je liposukce vůbec nutná. Informovat vás také bude o celkovém zákroku, co vás čeká a nemine.

2.      Předoperační vyšetření, které si uděláte u obvodního lékaře.

3.      V den zákroku nejíst, nepít už od brzkého rána.

A jak to bude probíhat:

Hodí vás do poloviční narkózy, nic necítíte, nic nevnímáte, a nic si pak nepamatujete, takže dobrý:-)

Pak vám bradu napustí speciálním roztokem a postupně pomocí speciální tyčky odsají tekutinu s tukem ven. Vše trvá i s uspáním cca 45min. Po operaci to sice bude trochu bolet, ale není to nic dlouhodobého a nic, s čím by člověk nedokázal normálně fungovat.

Poté prý budu asi 3 týdny nosit stahovací límec. Nesmíte se ještě tak měsíc namáhat, aby se vám obličej moc nepřekrvil, tedy sex decentně a s mírou, cvičení až tak za 4 týdny:-)

Po pár měsících už bude brada naprosto dokonalá. A pokud nějak výrazně nepřiberete, už by se neměla nikdy více objevit 🙂

Tak nové bradě zdar!

Vaše Aneta