Věk je jenom číslo!

Je mi tolik, na kolik se cítím!

Dnes už věk není žádnou překážkou prakticky v ničem, teda pokud vám zrovna není přes čtyřicet a nehledáte práci. Ovšem to je kapitola sama o sobě.

Ale jinak od batolat až po seniory, všichni si přijdou na své nejen v oblasti vzdělávání, ale také co se zábavy a všelijakých zajímavých aktivit týče.

No a o lásce ani nemluvě!

I když nejsem si úplně jistá, jestli je správně nebo špatně to, že mě už ani nepřekvapila informace o svatbě 51letého amerického herce Douga Hutchisona se 16ti letou popovou zpěvačkou Courtney Alexis Stoddenovou.

 

Ať už se tedy na život díváte všelijak, nejlepší recept proti stárnutí je zcela jistě pozitivní myšlení. Mozek vám za žádnou cenu nesmí zakrnět, zpuchřet a ztratit smysl pro humor. Nadsázka a vtip dokážou víc, než 200 plastických chirurgů.

 

Zahoďte proto zapšklost, buďte pyšní na to, kolik vám je a co všechno jste za ta léta prožili a veškeré předsudky hoďte za hlavu.

 

Ale jestli se vám opravdu příčí říkat svůj věk, pak s grácií a důvtipem prostě zalžete. Mojí tetě je přes 70, vypadá na 50 a už asi čtyřicet let všem tvrdí, že jí je 26.

 

Ať už vypadáte starší, či mladší netrapte se tím, vždyť si přece z věku nemusíte dělat vráskyJ

 

Vaše Aneta