Dvouletý chlapec vypadl v Praze z okna: Záchranáři ho převezli do nemocnice

Dvouletý chlapec vypadl v Praze z okna: Záchranáři ho převezli do nemocnice

Zdroj: Týdeník Policie

2. dubna 2019·Barbora Pisingerová

K neštěstí došlo na Praze - Bubenči v pondělí odpoledne v ulici Ve Struhách. Dvouletý chlapeček zde vypadl z okna a utrpěl zranění, naštěstí není v ohrožení života. 

Na místo okamžitě po nahlášení vyjelo několik týmů záchranářů. Chlapečkovi podali léky proti bolesti, imobilizovali ho a po ošetření ho převezli do nemocnice. Dítě podle informací policie utrpělo zranění hlavy a horní končetiny.

“Policisté uzavřeli okolí domu proti vstupu nepovolaných osob. Kriminalisté případ zadokumentovali a i nadále se jím zabývají. S největší pravděpodobností se jednalo o nešťastnou náhodu. To však ještě bude muset potvrdit policie,” uvedl mluvčí na stránkách policie.

 

🔥 Právě nejčtenější v kategorii Zprávy

Doporučujeme